Driver Recruitment | EU Freight  Transport

Anunțuri de locuri de muncă pentru șoferi profesioniști Locuri de muncă Driver Găsiți driverul | Industria de transport Redirecționare Logistică | Transporturi de marfă pentru camioane din UE

Șoferii de camioane doreau transportul național și internațional de camioane.
Descrierea postului: Camion încărcat, descărcat cu diferite încărcături. Unități de tractorcu semiremorcă, transmisie Tautliner.
Oferim locuri de muncă vacante, locuri de muncă pentru șoferi profesioniști:

  • Contracte de muncă permanente cu companiile de transport din UE
  • Salariu după conducătorul individual al negocierii cu angajatorul
  • Plata lunară salarială
  • concediu medical
  • Vacanță plătită și vacanță plătită
  • 48 de ore pe săptămână
  • Lucrați de luni până vineri. Sâmbătă și duminică, dacă conducătorul auto dorește să voteze

Profilul șoferului camionului:

  • 1 an de experiență în transportul național sau internațional al UE
  • O licență CE de conducere valabilă, codul 95 plus cardul de tahografe digitale
  • ADR opțional pentru tautliner sau rezervor
  • Limba engleză sau germană Cunoștințe de bază
  • Motivația de a fi un șofer de camion angajat

Truck Transit Germania:
Găsiți locuri de muncă pentru șoferi de-a lungul autostrăzilor germane în diverse locații cu companii de transport din Marea Britanie, Irlanda, Spania, Portugalia, Olanda, Belgia, Danemarca, Germania, Franța, Austria, Italia. Truck Transit Germania.

Contact Office

Șofer de camioane | UE | Transporturi | Transport maritim | Logistică | Transport rutier Transport | Camion | Trucker | Locuri de muncă | Posturi vacante | Transport de camioane transport